Теплоенергетичне обладнання
від виробника

Ми – виробнича, торгівельна та проектно-монтажна організація, яка спеціалізується на виробництві, установці “під ключ” і сервісному обслуговуванні (у тому числі метрологічній повірці) приборів обліку води та теплової енергії, а також розробленні відповідної проектно-технічної документації.

Власне виробництво
Міжнародні сертифікати якості
Енергоефективні технології
Гарантія на всі товари та послуги
Про компанію «Є-Інжиніринг Ко»

Компанія «Є-Інжиніринг Ко» це виробнича, торгівельна та проектно-монтажна організація, яка спеціалізується на виробництві, установці “під ключ” і сервісному обслуговуванні (у тому числі метрологічній повірці) приборів обліку води та теплової енергії, а також розробленні відповідної проектно-технічної документації.

Протягом останніх років ми також активно працюємо у напрямку впровадження систем збору і обробки даних з приборів обліку різного типу енергоресурсів (води, газу, теплової та електричної енергій) і вже встигли реалізувати кілька таких проектів (система збору даних з квартирних лічильників теплової енергії по протоколу M-Bus у багатоквартирних будинках ЖК “Паркові озера”; система збору даних по радіоканалу (система AnyQuest) з квартирних і загальнобудинкових лічильників води в КП “Житомирводоканал”).

10321
Реалізовано пристроїв обліку
1000
Здійснюємо повірку пристроїв щомісяця
15
років на ринку
3567
послуг надано
15
років експлуатації
11
авт. живлення
4
роки гарантії
3
роки окупності
Продукція

Найдено 77 товара в наличии

Супутні послуги

Ми надаємо ряд комплексних послуг, що допоможуть Вам зекономити час та зусилля

Як правильно вибрати запірну арматуру

Якщо Ви вирішили купити і не сильно розбираєтеся в технічних особливостях запірної арматури – ця стаття для Вас. Підходити до питання її покупки досить просто: щоб вона підходила за місцем установки (в даному випадку по фітингових різьбленням і прохідного діаметру трубопроводу), і орієнтуючись на ціну. При цьому його орієнтування на ціну товару двояке.

18.04.2018
Теплолічильник UltraMeter-Х, модель G

Представляємо вам новий тепловий лічильник UltraMeter-Х, модель G власного виробництва (виробник – ТОВ “СЕНСЕЙ ГРУП”, 08130, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Чайки, вул. Антонова, 8-А, кім. 20).

29.03.2018
Ремонт і заміна лічильників тепла

У блогосфері основна увага приділяється проблематиці вибору і придбання загально-будинкових або поквартирних приладів обліку тепла (послуги опалення). Але в процесі їх експлуатації нерідко виникає потреба в їх ремонті, і навіть в повній заміні на новий прилад.

26.03.2018
Повірка квартирних та будинкових теплолічильників

Індивідуальні та колективні (ОСББ) власники квартирних або будинкових лічильників тепла напевно зіткнулися (зіткнуться в недалекому майбутньому) з необхідністю періодичної їх технічної перевірки, так званої метрологічної повірки точності.

Механічні і ультразвукові теплолічильники. Проблематика вибору

На сучасному ринку приладів обліку тепла основу пропозиції становлять будинкові та квартирні теплолічильники механічного або ультразвукового типу.

Міфологія про комерційний облік послуг опалення. За що ми платимо?

Новий Закон України «Про комерційний облік теплової енергії» має на меті уникнення моделі послуг ЖКГ радянського зразка, сприяти енергозбереження, енергонезалежності держави.

19.03.2018
0
Кошик