Лічильники тепла
Itron CF-UltraMaXX V

Itron CF-UltraMaXX V

5900грн 5700грн

UltraMeter X:G

UltraMeter X:G

4500грн 4200грн

UltraМeter

UltraМeter

5400грн 5200грн

UltraMeter-M

UltraMeter-M

4200грн 3600грн

Ultraheat 2WR6

Ultraheat 2WR6

6000грн

Supercal 539

Supercal 539

5500грн

Ultraheat T230

Ultraheat T230

5800грн

Multical 302

Multical 302

7500грн

Супутні послуги
Ми надаємо ряд комплексних послуг, які
допоможуть Вам заощадити час і сили

Квартирні лічильники тепла – реальна можливість економії

Сьогодні практично в кожній квартирі встановлено всілякі прилади обліку. До них відносяться: електролічильники, газові лічильники, лічильники на водопостачання. Більшість власників по достоїнству оцінили переваги їх експлуатації, а все завдяки можливості заощадити кошти на комунальні послуги, що є вкрай актуальним у наш час.

Квартирні теплолічильники зустрічаються досить рідко, проте з їх допомогою можна заміряти і контролювати витрату теплової енергії. Принцип дії такий же, як і з водомірами: господар житла сплачує за витрачений тепло за фактом, а не за квадратними метрами. Монтаж квартирних теплолічильників дає можливість виключити непорозуміння між комунальними службами та уникнути потреби в постійному веденні контролю нарахування комунальних платежів за опалення, оскільки оплату за послуги ви будете робити тільки за даними приладів обліку.

Лічильники тепла – це компактні пристрої, які легко і просто обслуговувати, плюс до всього можуть бути встановлені навіть в самих важкодоступних місцях. Витрати на покупку і монтаж окупаються дуже швидко. Сучасні пристрої здатні кілька років зберігати накопичену інформацію, а також їх можна в будь-який час підключити до персонального комп’ютера і зробити підрахунок даних через інтернет.

Лічильники тепла (теплолічильники)

Що слід знати про теплових лічильниках в цілому? Це складна конструкція, що складається з витратомірів, які дають можливість вимірювати витрати гарячої води, використовуваної для опалення житлової площі, а також датчиків температури і теплообчислювача (комп’ютера), який підраховує всі показники і зберігає їх потім ще якийсь час. Тобто, як уже було сказано, лічильник дозволяє налагодити облік споживання теплоенергії і платити лише за фактичні спожите тепло і воду. Теплосчетчик можна встановити тільки в тих будинках, де є горизонтальна розводка системи опалення, коли кожна квартира має свій окремий вхід. Для сучасних будинків таке планування – звичайна практика, тому лічильники там стоять спочатку. А ось в старих будинках часто зустрічається вертикальна система опалення. Тоді доведеться встановити спеціальний прилад, який називається розподільником тепла. Він ставиться на кожну батарею, проте має безліч помилок і недоліків. Такий пристрій можна використовувати як тимчасовий захід до того, як ви перейдете на індивідуальний, поквартирний облік тепла.

Устаткування для розрахунку тепла в квартирі

Квартирний лічильник опалення – це пристрій, який володіє невеликими діаметрами каналів (не вище 20 мм.) І діапазоном виміру кількості теплоносія, варьирующего в межах 0,6-2,5 м³ / год. Споживання теплового ресурсу визначається за допомогою електромагнітного, вихрового або турбінного вимірювання. Судячи з назви, стає ясно, що даний різновид тепла монтується в квартирах, а також приватних домоволодіннях. В якості теплоносія найчастіше застосовується вода, яка нагрівається до необхідної температури.

Квартирне вимірювач теплової енергії складається з 2-х взаємодоповнюючих пристроїв:
– Теплообчислювач
– Лічильник витрат гарячої води

Принцип роботи лічильника теплової енергії гранично простий: на водолічильник ставиться Теплообчислювач, після чого відводяться два дроти, які забезпечуються датчиками температури.

Які існують різновиди теплових лічильників?

• Механічні теплолічильники
Такі пристрої відносяться до найпростіших приладів, відповідно, і ціна буде найнижчою. Традиційно набір включає в себе Теплообчислювач і роторний водолічильник. Функціонування лічильника відбувається наступним чином: поступальне переміщення рідкого теплоносія стає обертальним.

Механічний прилад вважається вигідною покупкою, однак до його ціни необхідно ще додати вартість фільтрів. В кінцевому підсумку, прилад обійдеться приблизно на 15 $ дешевше, ніж інші види теплолічильників, за умови, що діаметр трубопроводу не більше ніж 32 мм. Також слід враховувати жорсткість води при установці такого приладу. Частинки іржі і накип можуть засмічувати фільтри.

• Ультразвукові лічильники тепла
Фірми виробники пропонують великий асортимент моделей ультразвукових теплолічильників. Принцип роботи у всіх однаковий: на трубі встановлюються один напроти одного два пристрої – випромінювач і прилад, який приймає ультразвукові сигнали. Випромінювач через потік теплоносія відсилає сигнал і, через проміжок часу, його отримує приймач. Тимчасова різниця між випромінюванням і отриманням буде залежати від швидкості руху води по трубопроводу. Як тільки стає відомо час, визначається витрата теплоносія. Ультразвукові лічильники також можуть регулювати подачу теплової енергії. Такі конструкції характерні високою надійністю і точністю свідчень.

• Електромагнітні
Встановлюються на відкритих або закритих системах теплопостачання. Відразу відзначимо, що його вартість висока. Але лічильник виправдовує витрачену суму, так як з його допомогою можна дізнатися витрата тепла в квартирі або будинку. Крім того, він передбачений широким функціоналом. Завдяки Цей пристрій можна вести розрахунок не тільки тепла і води, але і температурного витрати. Весь процес автоматизований, а результати виводяться на екран.

• Вихрові
Такий лічильник в змозі виміряти не тільки воду, а й пар. Принцип дії відрізняється від інших лічильників. Пристрій встановлюється на трубі між 2-х патрубків.

• Радіаторні розпилювачі
Найчастіше їх ставлять на батареях в квартирах, де передбачено кілька стояків опалення. Подібний лічильник може зберегти до 40-70% тепла!

Монтаж будь-якого лічильника не рекомендується виконувати власноруч! Лічильник повинен бути встановлений тільки після затвердження проекту і узгоджений з теплопостачальним установою. Процес вимагає певних знань і досвіду, тому довірити його найкраще фахівцям.
Ви можете звернутися в нашу компанію і підібрати необхідний теплосчетчик в Києві за доступними цінами.

На сьогоднішній день купити лічильник тепла для квартири – це означає, назавжди вирішити проблему з економією тепла. Компанію, яка займається монтажем апарату, можна знайти через ЖКГ або за допомогою інтернету. Вартість теплового лічильника, зрозуміло, у всіх фірм відрізняється. Головна умова для організації – наявність ліцензії та досвіду роботи в цій галузі. Починайте заощаджувати фінанси вже з настання холодів, придбайте і встановлюйте лічильник обліку тепла вже зараз, і через короткий проміжок часу ви зможете оцінити всі переваги цього обладнання.

Ще один момент, на якому слід зупинитися при виборі обладнання, це те, що гарантія на оснащення не більше 2-х років, а міжперевірочний проміжок – 4 роки.

Ціна на лічильник тепла в Києві у нас завжди демократична, тому сміливо звертайтеся в нашу компанію.

  • (044) 364-29-70
  • (044) 383-42-24
  • order@e-in.com.ua

08130, Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Чайки, вул. Антонова 8-А