Лічильники тепла
Супутні послуги
Ми надаємо ряд комплексних послуг, які
допоможуть Вам заощадити час і сили

Квартирні лічильники тепла – реальна можливість економії

Сьогодні практично в кожній квартирі встановлено всілякі прилади обліку. До них відносяться: електролічильники, газові лічильники, лічильники на водопостачання. Більшість власників по достоїнству оцінили переваги їх експлуатації, а все завдяки можливості заощадити кошти на комунальні послуги, що є вкрай актуальним у наш час.

Квартирні теплолічильники зустрічаються досить рідко, проте з їх допомогою можна заміряти і контролювати витрату теплової енергії. Принцип дії такий же, як і з водомірами: господар житла сплачує за витрачений тепло за фактом, а не за квадратними метрами. Монтаж квартирних теплолічильників дає можливість виключити непорозуміння між комунальними службами та уникнути потреби в постійному веденні контролю нарахування комунальних платежів за опалення, оскільки оплату за послуги ви будете робити тільки за даними приладів обліку.

Лічильники тепла – це компактні пристрої, які легко і просто обслуговувати, плюс до всього можуть бути встановлені навіть в самих важкодоступних місцях. Витрати на покупку і монтаж окупаються дуже швидко. Сучасні пристрої здатні кілька років зберігати накопичену інформацію, а також їх можна в будь-який час підключити до персонального комп’ютера і зробити підрахунок даних через інтернет.

Лічильники тепла (теплолічильники)

Що слід знати про теплових лічильниках в цілому? Це складна конструкція, що складається з витратомірів, які дають можливість вимірювати витрати гарячої води, використовуваної для опалення житлової площі, а також датчиків температури і теплообчислювача (комп’ютера), який підраховує всі показники і зберігає їх потім ще якийсь час. Тобто, як уже було сказано, лічильник дозволяє налагодити облік споживання теплоенергії і платити лише за фактичні спожите тепло і воду. Теплосчетчик можна встановити тільки в тих будинках, де є горизонтальна розводка системи опалення, коли кожна квартира має свій окремий вхід. Для сучасних будинків таке планування – звичайна практика, тому лічильники там стоять спочатку. А ось в старих будинках часто зустрічається вертикальна система опалення. Тоді доведеться встановити спеціальний прилад, який називається розподільником тепла. Він ставиться на кожну батарею, проте має безліч помилок і недоліків. Такий пристрій можна використовувати як тимчасовий захід до того, як ви перейдете на індивідуальний, поквартирний облік тепла.

Устаткування для розрахунку тепла в квартирі

Квартирний лічильник опалення – це пристрій, який володіє невеликими діаметрами каналів (не вище 20 мм.) І діапазоном виміру кількості теплоносія, варьирующего в межах 0,6-2,5 м³ / год. Споживання теплового ресурсу визначається за допомогою електромагнітного, вихрового або турбінного вимірювання. Судячи з назви, стає ясно, що даний різновид тепла монтується в квартирах, а також приватних домоволодіннях. В якості теплоносія найчастіше застосовується вода, яка нагрівається до необхідної температури.

Квартирне вимірювач теплової енергії складається з 2-х взаємодоповнюючих пристроїв:
– Теплообчислювач
– Лічильник витрат гарячої води

Принцип роботи лічильника теплової енергії гранично простий: на водолічильник ставиться Теплообчислювач, після чого відводяться два дроти, які забезпечуються датчиками температури.

Які існують різновиди теплових лічильників?

• Механічні теплолічильники
Такі пристрої відносяться до найпростіших приладів, відповідно, і ціна буде найнижчою. Традиційно набір включає в себе Теплообчислювач і роторний водолічильник. Функціонування лічильника відбувається наступним чином: поступальне переміщення рідкого теплоносія стає обертальним.

Механічний прилад вважається вигідною покупкою, однак до його ціни необхідно ще додати вартість фільтрів. В кінцевому підсумку, прилад обійдеться приблизно на 15 $ дешевше, ніж інші види теплолічильників, за умови, що діаметр трубопроводу не більше ніж 32 мм. Також слід враховувати жорсткість води при установці такого приладу. Частинки іржі і накип можуть засмічувати фільтри.

• Ультразвукові лічильники тепла
Фірми виробники пропонують великий асортимент моделей ультразвукових теплолічильників. Принцип роботи у всіх однаковий: на трубі встановлюються один напроти одного два пристрої – випромінювач і прилад, який приймає ультразвукові сигнали. Випромінювач через потік теплоносія відсилає сигнал і, через проміжок часу, його отримує приймач. Тимчасова різниця між випромінюванням і отриманням буде залежати від швидкості руху води по трубопроводу. Як тільки стає відомо час, визначається витрата теплоносія. Ультразвукові лічильники також можуть регулювати подачу теплової енергії. Такі конструкції характерні високою надійністю і точністю свідчень.

• Електромагнітні
Встановлюються на відкритих або закритих системах теплопостачання. Відразу відзначимо, що його вартість висока. Але лічильник виправдовує витрачену суму, так як з його допомогою можна дізнатися витрата тепла в квартирі або будинку. Крім того, він передбачений широким функціоналом. Завдяки Цей пристрій можна вести розрахунок не тільки тепла і води, але і температурного витрати. Весь процес автоматизований, а результати виводяться на екран.

• Вихрові
Такий лічильник в змозі виміряти не тільки воду, а й пар. Принцип дії відрізняється від інших лічильників. Пристрій встановлюється на трубі між 2-х патрубків.

• Радіаторні розпилювачі
Найчастіше їх ставлять на батареях в квартирах, де передбачено кілька стояків опалення. Подібний лічильник може зберегти до 40-70% тепла!

Монтаж будь-якого лічильника не рекомендується виконувати власноруч! Лічильник повинен бути встановлений тільки після затвердження проекту і узгоджений з теплопостачальним установою. Процес вимагає певних знань і досвіду, тому довірити його найкраще фахівцям.
Ви можете звернутися в нашу компанію і підібрати необхідний теплосчетчик в Києві за доступними цінами.

На сьогоднішній день купити лічильник тепла для квартири – це означає, назавжди вирішити проблему з економією тепла. Компанію, яка займається монтажем апарату, можна знайти через ЖКГ або за допомогою інтернету. Вартість теплового лічильника, зрозуміло, у всіх фірм відрізняється. Головна умова для організації – наявність ліцензії та досвіду роботи в цій галузі. Починайте заощаджувати фінанси вже з настання холодів, придбайте і встановлюйте лічильник обліку тепла вже зараз, і через короткий проміжок часу ви зможете оцінити всі переваги цього обладнання.

Ще один момент, на якому слід зупинитися при виборі обладнання, це те, що гарантія на оснащення не більше 2-х років, а міжперевірочний проміжок – 4 роки.

Ціна на лічильник тепла в Києві у нас завжди демократична, тому сміливо звертайтеся в нашу компанію.

  • (044) 364-29-70
  • (044) 383-42-24
  • order@e-in.com.ua

08130, Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Чайки, вул. Антонова 8-А