Новини

Обмен и возврат Уважаемый покупатель, согласно положениям статьи 707 «Гражданского кодекса Украины», вернуть и обменять товар надлежащего качества возможно в течение 14 дней с момента получения. Возврат товара осуществляется по предварительной договоренности с менеджером магазина. Вы можете оформить возврат денег или обмен товара надлежащего качества при соблюдении следующих условий: - Товар не был в употреблении (отсутствуют следы монтажа, повреждения покрытия, сколы, потертости и т.д.); - Сохранены упаковка, товарный вид и потребительские свойства товара, а также все бирки и ярлыки; - Имеются кассовый и товарный чеки ; - Товар упакован таким же образом, как и при получении. Возврат денежных средств производится после получения и проверки товара.

Як правильно вибрати запірну арматуру

Якщо Ви вирішили купити і не сильно розбираєтеся в технічних особливостях запірної арматури – ця стаття для Вас. Підходити до питання її покупки досить просто: щоб вона підходила за місцем установки (в даному випадку по фітингових різьбленням і прохідного діаметру трубопроводу), і орієнтуючись на ціну. При цьому його орієнтування на ціну товару двояке.
Продовжити читати

Ремонт і заміна лічильників тепла

У блогосфері основна увага приділяється проблематиці вибору і придбання загально-будинкових або поквартирних приладів обліку тепла (послуги опалення). Але в процесі їх експлуатації нерідко виникає потреба в їх ремонті, і навіть в повній заміні на новий прилад.
Продовжити читати

Повірка квартирних та будинкових теплолічильників

Індивідуальні та колективні (ОСББ) власники квартирних або будинкових лічильників тепла напевно зіткнулися (зіткнуться в недалекому майбутньому) з необхідністю періодичної їх технічної перевірки, так званої метрологічної повірки точності.
Продовжити читати

Увага! Стережіться підробки!

Лічильники тепла Itron CF-UltraMaXX V вже більше 10 років представлені на ринку України нашою компанією «Е-інжиніринг Ко». Щорічно тисячі покупців купують наш товар і довіряють нашій торговій марці. Для нас це дуже цінно і відповідально.

Продовжити читати

Реалізація енергоефективних проектів в багатоквартирних будинках з вертикальною розводкою опалення

У зв’язку з різким підвищенням тарифів на опалення для багатьох споживачів стало досить актуальним питання: «Як зменшити суму платежів за спожиту теплову енергію?
Продовжити читати

Ультразвуковий теплолічильник ITRON UltraMaXX. Опис. Характеристики.

Лічильники теплової енергії компактні ультразвукові DN15 … DN20CF-UltraMaXX ITRON внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України за номером У1035 – 12. Міжповірочний інтервал – не більше 4-х років

Продовжити читати

Установка лічильників тепла в Києві і обл.

Оплата комунальних послуг, зокрема теплопостачання, у багатьох людей часто пов’язана з почуттям невдоволення. Ситуації бувають різні. Іноді приміщення не опалюється в повній мірі, але оплата досить (і невиправдано!) Висока.

Продовжити читати

Установка лічильників тепла в квартирах з вертикальною розводкою опалення

Часто ми отримуємо запити щодо встановлення квартирних лічильників тепла в будинках з вертикальною розводкою (як правило, це будинки, побудовані до або в перші роки незалежності України).

Продовжити читати

Повірка лічильників

Постановою кабінету міністрів України № 630 від 21.07.2005 про “Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”. Встановлено основні правила технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ).
Продовжити читати

0
Кошик