Новини

Повірка лічильника теплової енергії

Індивідуальні та колективні (ОСББ) власники квартирних або будинкових лічильників тепла напевно зіткнулися (зіткнуться в недалекому майбутньому) з необхідністю періодичної їх технічної перевірки, так званої метрологічної повірки точності.

Економічна ситуація в нашій країні в цілому, і в столиці Києві зокрема, характеризується безперервним зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги, за якими не встигають ніякі зарплати. Субсидії, на які посилаються чиновники, доступні далеко не всім.

В Україні почався новий опалювальний сезон 2017/2018р. І в поштових скриньках споживачів вже виявляються сезонні квитанції за опалення. Ми сбробували зібрати всю наявну інформацію про те, яким чином зараз формується тариф на опалювальні послуги, і як самостійно розрахувати їх вартість.

Лічильники теплової енергії компактні ультразвукові DN15 … DN20CF-UltraMaXX ITRON внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України за номером У1035 – 12. Міжповірочний інтервал – не більше 4-х років

Постановою кабінету міністрів України № 630 від 21.07.2005 про “Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”. Встановлено основні правила технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ).

Часто ми отримуємо запити щодо встановлення квартирних лічильників тепла в будинках з вертикальною розводкою (як правило, це будинки, побудовані до або в перші роки незалежності України).

Оплата комунальних послуг, зокрема теплопостачання, у багатьох людей часто пов’язана з почуттям невдоволення. Ситуації бувають різні. Іноді приміщення не опалюється в повній мірі, але оплата досить (і невиправдано!) Висока.

Реалізація енергоефективних проектів в багатоквартирних будинках з вертикальною розводкою опалення
У зв’язку з різким підвищенням тарифів на опалення для багатьох споживачів стало досить актуальним питання: «Як зменшити суму платежів за спожиту теплову енергію?»

Лічильники тепла Itron CF-UltraMaXX V вже більше 10 років представлені на ринку України нашою компанією «Е-інжиніринг Ко». Щорічно тисячі покупців купують наш товар і довіряють нашій торговій марці. Для нас це дуже цінно і відповідально.

  • (067) 243-38-87
  • (095) 852-75-07
  • order@e-in.com.ua
  • inc88@ukr.net

08130, Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Чайки, вул. Антонова 8-А