Киянам не потрібно терміново укладати договори з «Київенерго»

Киянам не потрібно терміново укладати договори з «Київенерго»

Киянам не потрібно негайно укладати письмові договори з ПАТ «Київенерго» на поставку послуг опалення і гарячої води. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі компанії.

Відзначається, щоб не створювався невиправданий ажіотаж і додаткові черги в центрах обслуговування клієнтів, «Київенерго» не обмежує період часу для укладання письмових договорів.

«Якщо у клієнта не було заміни/перепломбування лічильника, не змінився власник приміщення або не змінювалися пільги тощо, то за бажанням письмові версії договорів з компанією жителі столиці можуть укласти протягом наступного року. Це дозволить клієнтам без поспіху звернутися в будь-який центр обслуговування у зручний час», – йдеться в повідомленні.

Примітно, в будь-якому випадку компанія залишається виконавцем послуг з опалення та гарячого водопостачання в будинках тих киян, які визначили «Київенерго» виконавцем цих послуг. Якщо немає індивідуального договору з клієнтом в паперовому вигляді, послуги надаються на підставі договору-приєднання, опублікованого в газеті «Хрещатик» і на сайті компанії.

У «Київенерго» зазначають, що з березня цього року процес укладання письмових індивідуальних договорів на поставку опалення та гарячої води максимально спрощений. За аналогією з процедурою укладення договорів по електроенергії киянам достатньо звернутися до адміністратора центру, передати йому документи, необхідні для підписання договору, і написати заяву.

Для тих клієнтів, у яких встановлені лічильники гарячої води, опломбування та підписання договору тепер відбуваються одночасно – вдома у клієнта. Фахівці «Київенерго» на підставі заяви клієнта, зв’язуються з ним по телефону і узгоджують дату візиту співробітника компанії.

Процедура проста і для тих клієнтів, у яких в квартирі немає лічильників гарячої води. Після того як такі споживачі передадуть адміністратору центру обслуговування документи і заяву для укладення договору, потрібно прийти через 10 днів і підписати вже готовий індивідуальний договір.

Нагадаємо, столичним споживачам нагадують, що в місті деякі категорії громадян позбавлені пільг на оплату комунальних послуг. Такі дії продиктовані відповідним Законом України.

Джерело: Україна Комунальна

Замовлення зворотного дзвінка

Замовити послугу

Задати питання

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв`яжется з вами протягом 15 хвилин

0
Кошик