Повірка лічильників

Повірка лічильників

Постановою кабінету міністрів України № 630 від 21.07.2005 про “Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”. Встановлено основні правила технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ).

Згідно з якими, в залежності від встановлених для кожного типу приладів періодичності (як правило – це один раз в чотири роки) лічильники обліку теплової енергії зобов’язані проходити періодичну повірку.
Теплолічильники, які не пройшли періодичну повірку, знімаються з комерційного обліку в теплопостачальної організації, а споживачі чиї прилади обліку не пройшли періодичну повірку, переводяться на розрахунок за опалення на загальних підставах (за тарифами Київенерго – це 16,14 за квадратний метр). В оплату за теплоенергію на загальних підставах також входять місця загального користування такі як сходові майданчики, ліфтові і загальні коридори.
У періодичну повірку входять таки види робіт:
1. Зовнішній огляд.
2. Перевірка цілісності пломб.
3. Видалення іржі, твердих сольових відкладень і накипу за допомогою спеціальних розчинів.
4. Перевірка метрологічних характеристик відповідних класу точності лічильника.
5. Пломбування лічильника теплової енергії та виписка “державного свідоцтва” підтверджує придатність приладу обліку теплоенергії та можливість подальшого використання лічильника теплової енергії в комерційний облік теплової енергії.

Вартість Перевірки теплолічильників і Ваші запитання Ви можете задати за телефонами Компанії «Е-Інжиніринг Ко»:

тел .: 0-800-21-20-21 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовно)

e-mail: e-in@ukr.net

Замовлення зворотного дзвінка

Замовити послугу

Задати питання

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв`яжется з вами протягом 15 хвилин

0
Кошик