Увага! Стережіться підробки!

Увага! Стережіться підробки!

Лічильники тепла Itron CF-UltraMaXX V вже більше 10 років представлені на ринку України нашою компанією «Е-інжиніринг Ко». Щорічно тисячі покупців купують наш товар і довіряють нашій торговій марці. Для нас це дуже цінно і відповідально.

Деякі компанії намагаються здешевити товар і замовляють підробку лічильника Itron CF-UltraMaXX V в польських заводів і цей же товар пропонують дешевше в інших магазинах. Відрізнити підробку від оригіналу зможе лише фахівець з технічними характеристиками цього лічильника в роботі!

За останній рік нами було зафіксовано багато випадків, коли до нас зверталися купили лічильник тепла Itron CF-UltraMaXX V узгодити його з Київенерго і оформити проект, але ми відмовляємо, тому, що їх лічильники не сертифіковані в Україні і мають не повне меню. Такі лічильники компанія не обслуговує і не несе гарантійного зобов’язання!

Ми продаємо виключно оригінальну продукцію німецького виробництва «Itron». Ви завжди можете перевірити наші сертифікати на сайті https://e-in.com.ua.

Замовлення зворотного дзвінка

Замовити послугу

Задати питання

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв`яжется з вами протягом 15 хвилин

0
Кошик