Узгодження теплового лічильника

Компанія “Е-Інжиніринг Ко” має власний сервісно-метрологічний центр та надає послуги з виконання державної метрологічної повірки та ремонту лічильників тепла і води в Києві та Київській обл., Діаметрами від 15 до 20 мм різних виробників (Itron, Сенсей груп, Landys & Gyr , Kamstrup, Engelmann, Sensus та ін.).

Що включає послуга?

Ціни на повірку лічильників обліку тепла залежать від діаметра і типу приладу, а також того, в якому пакеті замовляється послуга:

  • Базовому – включає тільки повірку лічильника (демонтаж, доставку і монтаж виконує сам власник лічильника);
  • Повному – включає виїзд нашого фахівця на об’єкт, демонтаж, доставку, перевірку, а також зворотну доставку і монтаж лічильника.
Особливості повірки лічильників

Міжповірочний інтервал залежить від конкретного типу ЗВТ. Так, наприклад, перевірка теплолічильників, лічильників холодної та гарячої води повинна виконуватися раз в 4-ри роки; побутових лічильників електроенергії – раз в 16 років, побутових лічильників газу – раз в 5-ть або 8 років; промислових лічильників газу – раз на два роки. .

Дата проведення первинної повірки лічильника обов’язково повинна бути вказана у відповідному розділі його технічного паспорта разом з відбитком клейма. Тут варто зазначити, що в паспортах лічильників вітчизняного виробництва ставиться відбиток клейма державного повірника, а в паспортах європейських лічильників – відмітка лабораторії заводу-виробника, так як служба держповірки в країнах Європейського союзу відсутня.

Факт проведення періодичної повірки повинен бути підтверджений наявністю «Свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засоби вимірювальної техніки», оформленого на бланку уповноваженої метрологічної організації. При цьому, наявність клейма держповерітеля технічному паспорті приладу не є обов’язковим.

Svidetelstvo Na Poverku

Svidetelstvo Na Poverku

Лічильник, що не пройшов первинну або періодичну повірку, не є засобом комерційного обліку: постачальник має повне право проводити розрахунки із споживачем за надані послуги (тепло, воду, газ, електроенергію) за нормативами, наприклад, за квадратний метр опалювальної площі, а не по показаннями приладу обліку, що в більшості випадком призводить до збільшення суми платежів.