Повірка лічильників тепла

Компанія «е-Інжиніринг Ко» має власний сервіс-метрологічний центр і надає послуги з реалізації державної метрологічної верифікації та ремонту теплових та водолічильників у Києві та Київській області.

Що включає послуга?

Ціни на повірку лічильників обліку тепла залежать від діаметра і типу приладу, а також того, в якому пакеті замовляється послуга:

  • Базовому – включає тільки повірку лічильника (демонтаж, доставку і монтаж виконує сам власник лічильника);
  • Повному – включає виїзд нашого фахівця на об’єкт, демонтаж, доставку, перевірку, а також зворотну доставку і монтаж лічильника.

Питання, пов’язані з перевіркою вимірювального обладнання (ЦІТ), включаючи теплові лічильники, регулюються Законом України «про Метеорологічне та метрологічну діяльність».

Згідно з цим Законом, перевірка вимірювального обладнання (ЦІТ) являє собою набір операцій, включаючи верифікацію і маркування та/або видачу документа з перевірки ЦІТ, який встановлює і підтверджує, що прилад відповідає встановленим стандартам

Існує кілька типів перевірки:

  • Первинна-проводиться виробником, коли кіт виділяється з виробництва;
  • Періодична-проводиться в період експлуатації ЦІТ з встановлених інтервалів (міжвертичних інтервалів);
  • Екстраординарне-проводиться в разі необхідності переконатися в тому, що ЦІТ (надійність ЦІТ показань), при пошкодженні метрологічних ущільнень або ж свідоцтво про верифікацію втрачається, а також у випадку недостатності кіт (наприклад, Причина потужності батареї в теплорі);
  • Експерт-проводиться, у разі сумнівів у свідченні ЦІТ.
Особливості лічильників їдки

Інтервал залежить від конкретного виду ЦІТ. Наприклад, Перевірка лічильників тепла, лічильників холоду і гарячої води повинна проводитися кожні 4 роки; побутові Лічильники електроенергії-кожні 16 років, побутові Лічильники газу-кожні 5 або 8 років; промислові Лічильники газу кожні два роки.

Дата початкової перевірки лічильника повинна бути вказана у відповідному розділі його технічного паспорта разом з відміткою. Тут варто відзначити, що паспорти з виробленого в країні лічильників проставляється знаком державного свідка, а в паспортах європейських метрів-маркою лабораторії виробника, як служба державних свідків у країнах Європейського Союзу немає.

Факт періодичного підтвердження має бути підтверджено наявністю “свідоцтва про перевірку юридично регульованих засобів вимірювальної техніки”, виданого на формі уповноваженого метрологічної організації. При цьому наявність бренду держави, віруючого в технічний паспорт приладу не є обов’язковим.

Svidetelstvo Na Poverku

Svidetelstvo Na Poverku

Лічильник, який не пройшов первинну або періодичну верифікацію, не є засобом комерційного обліку: постачальник має всі права здійснювати платежі споживачу за надані послуги (тепло, вода, газ, Електроенергія) відповідно до Регламенту, наприклад, за нормами, наприклад, для квадратний метр опалювальному районі, а не на показання лічильника, що в більшості випадків призводить до збільшення кількості платежів.

Замовлення зворотного дзвінка

Замовити послугу

Задати питання

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв`яжется з вами протягом 15 хвилин

0
Кошик