Впровадження систем збору даних

У нашому арсеналі є всі необхідні ресурси (устаткування, програмне забезпечення, кваліфіковані фахівці) для реалізації систем збору і обробки даних різних масштабів і складності: починаючи системами, до яких підключено кілька десятків або сотень абонентів (багатоквартирний будинок), закінчуючи системами, що здатні збирати і обробляти дані, отримані від сотень тисяч або декількох мільйонів абонентів (велике місто), що дозволяє підібрати належне технічне рішення як для обслуговуючої організації (ЖЕК, ОСББ) так і постачальників енергоресурсів (водоканали, енергокомпанії, облгази) і т.д.

Що включає послуга?

Наша система дозволяє:

  • автоматично, із заданим періодом (за умовчанням 1 година) зчитувати дані з квартирних лічильників тепла;
  • аналізувати і контролювати особисте споживання теплової енергії шляхом порівняльного аналізу з іншими абонентами;
  • виявляти аномальні режими роботи по споживанню, витраті, температурі і т.д .;
  • своєчасно інформувати споживачів шляхом електронної або SMS розсилки в разі виявлення аномального режиму роботи обладнання або перевищення заданого абонентом рівня споживання;
  • автоматично формувати звіти, а також виставляти рахунки за спожиту теплову енергію за обраний період.
Развиток проектів із диспетчеризації обліку

В даний момент ми запустили і розвиваємо проекти по диспетчеризації обліку спільно з ЖЕК «ТОВ« Інвестбудгалічіна »і КП« Житомирводоканал ».

Зокрема в багатоквартирних будинках, які обслуговує ЖЕК «ТОВ« Інвестбудгалічіна », встановлена ​​система збору даних з лічильників тепла по провідному каналу M-Bus з подальшою автоматичною передачею по GPRS каналу на наш сервер. Система реалізована на базі власного програмного продукту, виконаного за принципом Web-додатки, який дозволяє автоматично отримувати і обробляти дані з практично будь-яких приладів обліку (води, газу, теплової та електричної енергії) від різних виробників.

Також, спільно з КП «Житомирводоканал» ми розвиваємо проект по диспетчеризації і аналізу даних загальнобудинкових лічильників води. Перший етап проекту, що передбачає включення в систему близько 100 будинкових лічильників, планується завершити в I кварталі 2016.

Таким чином, ми маємо в своєму арсеналі всі необхідні ресурси (устаткування, програмне забезпечення, кваліфіковані фахівці) для реалізації систем збору і обробки даних різних масштабів і складності: починаючи системами, до яких підключено кілька десятків або сотень абонентів (багатоквартирний будинок), закінчуючи системами , які здатні збирати і обробляти дані, отримані від сотень тисяч або декількох мільйонів абонентів (велике місто), що дозволяє підібрати підходяще технічне рішення як для обслужива -ющей організації (ЖЕК, ОСББ) так і постачальників енергоресурсів (водоканали, енергокомпанії, облгази) і т.д.

0
Кошик